![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Skåp & hyllor / Stringhylla 9952114
*
nr 995 2114
Stringhylla
3 hyllplan
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:50:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 15:00:31
1
300 kr
13/11 19:16:38
2
500 kr
14/11 18:47:17
3
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
5198 Bokhylla
Betsad Furu. Bredd: 70 cm, djup: 25 cm, höjd: 140 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:42
-
6113 Bokhylla
med lådor Ulferts. Bredd: 61 cm, djup: 43 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:53
-
5188 Bokhylleskåp
2 st. Bredd: 90 cm, djup: 42 cm, höjd: 191 cm, nyckel
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:46
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:53
-
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:01
-
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:22
*
Stringhylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2114
Stringhylla
3 hyllplan
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 15:00:31 | 1 | 300 kr |
13/11 19:16:38 | 2 | 500 kr |
14/11 18:47:17 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{4DA5D93D-6076-4463-A034-4B9C879FD2C4}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
5198 Bokhylla
Betsad Furu. Bredd: 70 cm, djup: 25 cm, höjd: 140 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:42 -
6113 Bokhylla
med lådor Ulferts. Bredd: 61 cm, djup: 43 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:53 -
5188 Bokhylleskåp
2 st. Bredd: 90 cm, djup: 42 cm, höjd: 191 cm, nyckel
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:46
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:53 -
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:01 -
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:22